Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontaktai

Ibanez Little George Benson elektrinė gitara

Jei jūsų darbas yra muzika, jums reikia patikimos aparatūros, kuri skambėtų profesionaliai.

 

 

Kai George Benson sužibėjo ant scenos 60-tais metais su nauja Boss gitara, jis  pradėjo naują džiazo erą, kuri sujungė harmoniją, techniką ir gitaros skambesį. Šis skambesys įkvėpė daugelį džiazo muzikantų ir tai nesikeitė iki šių dienų. Šis skambesys patalpintas vardinėje Ibanez gitaroje, kuriai jau 30 metų.

 

 

 
Naujausias ilgo bendradarbiavimo rezulatats yra LGB300, kuri yra GB30TH ir GB10 atnaujinimas. Laikui bėgant, Bensonas keitė savo gitarų savybes. Bensonas visada prisidėdavo prie gitaros kūrimo ir pats piešdavo savo dizaino idėjas.  Nepaisant gitaros formos, kaklo dydžio ir nuemėjų, esminės GB funkcijos išlieka.  LGB dizainas— “Little George Benson”— yra įkvėptas jo seniausių prisiminimų. 

 

 

Bliuzas


Bensonas norėjo sukurti gitarą, kuria muzikantas dziaugtusi ir naudotų, o ne tiesiog pasikabintų ant sienos. Jo pirmas žingsnis buvo sukurti gitarą, kuri buvo tvirta kaip akmuo, patogi ir lengvai valdoma. LGB kokybė išsiskiria vos pirmą kartą ją paėmus į rankas. LGB svoris nustebina  ir yra truputį sunkesnės nei kitos archtop gitaros. Tačiau Bensonas prapletė ją iki 16.5”, truputį daugiau nei GB10 kas suteikė jai skaidresnį ir šiltesnį skambesį. Neskaitant padidinto dydžio ir Florentine išpjovos, pagrindai išliko. 

 

 

 
Pirštlentės paviršius yra lygus be jokių aštrių kampų ar tarpų  tarp ladų skirtukų ir pačios pirštlentės. Nepaprastai patogus 305mm pločio gitaros kaklas įkvėptas Guil Johnn Smith gitaros, kuria Bensonas grojo vaikystėje. Tai puikus pavyzdys kaip  lygus, plokščias ir patogus kaklas gali kur kas daugiau. 24.75”  ilgio skalė taip pat buvo pasiskolinta iš Smith gitaros modelio, todėl ši gitara panaši tiek į Gibson, tiek į tradicinę akustinę gitarą. 

 

 

Kalbant apie elektroniką, Benson pasirinko tradicinę schemą su standartiniu kiekvieno nuėmėjo garso ir skambesio valdymu. Kiekviena rankenėlė turi guminį apvadą, kuris suteikia gitaros valdymui profesionalumo. Vidutinio dydžio ladai asmeniškai man atrodo šiek tiek mažoki, bet su reikiamo storio stygomis daugeliui muzikantų ši gitara bus labai patogi. 

 

 

45mm tarpai tarp ladų prie grifo suteikia gitarai patogumo ( žinoma galbūt šiek tiek mažiau patogumo  suteikia muzikantams , kuriu rankos mažesnės) ir taip pat pripratus prie gitaros tampa daug patogiau groti plačius akordus.

 

 

Firmos

IbanezAmpegGibson ScandinaviaEssexKorg
14
firmų