Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontaktai

"Shure" konkurso nugalėtojai "Lehmanns Brothers" "Montreux" džiazo festivalyje

Lehmanns Broliai, laimėjo Shure "Call for Legends – Live" grupės konkursą, grojo energingai ir gavo galimybę koncertuoti šių metų Montreux Jazz festivalyje.

Po to, kai užėmė pirmąją vietą EMEA (Europos, Artimųjų Rytų ar Afrikos) regiono Shure konkurse, aštuoniasdešimtūjų "funk" grupė iš Prancūzijos laimėjo galimybę pasirodyti prestižiniame festivalyje.

"Lehmanns Brothers" pasirodė "Montreux" elementu, jų muzika spindėjo nuo vaizdinių prie Šveicarijos miesto iki Ženevos ežero pakrančių. Grojant lauko scenoje vos keli žingsniai nuo vandens, grupė greitai pakerėjo auditoriją su funk, hip-hop ir neo-sielos deriniu.

"Minia norėjo šokti", - sako dainininkė Julien Anglade. "Taigi mes jiems davėme funk!"

Koncertas buvo grupės konkurso kulminacija. Be profesionalių vaizdo įrašų ir garso įrašų concerto "Montreux", "Lehmanns Brothers" taip pat gavo 5 000 eurų iš "Shure" įrangos.

 

 

Pirmasis "Shure" konkurso "Call for Legends - Live" etapas vyko nuo rugsėjo iki 2016 m. Gruodžio mėn. Visi dalyviai turėjo būti įsikūrę EMEA regione ir turėti patirties grojant gyvai. Taigi grupės buvo paprašytos nusiųsti gyvo koncerto vaizdo įrašą, kad užtikrintų, jog jie turi, ko reikia, norint gauti vietą "Montreux".

"Mes dėl to daug dirbome. Mes turime naują programą. Šis festivalis yra tikrai svarbus įvykis grupei. Nuostabu čia dalyvauti ", - sako bosistas Pierre Sanges.

Konkursas viršijo visus lūkesčius: per 12 savaičių į konkursą pateko 516 grupių iš 35 skirtingų šalių. Išleidus vaizdo įrašų pasirodymus, "Shure" vadovaujama grupė, kurioje dalyvavo JK grupės "Blossoms" ir "Montreux" džiazo festivalio atstovai, nusprendė surinkti naujus vaizdo įrašus.

"Lehmanns Brothers", kilę iš pietvakarių Prancūzijos Angoulême miesto, dabar tikisi, kad pasirodymas festivalyje atvers jiems duris, nes jie perkelia savo karjerą į aukštesnį lygį.

" Lehmanns Brothers " pasirodė puikiai " Montreux " festivalyje, jie yra tikrai verti nugalėtojai" Call for Legends "- Live Competition", - sako "Shure" pasaulinio marketingo vyresnysis vadybininkas Jens Rothenburger. "Visi" Shure "nori, kad grupė išliktų sėkminga!"

Firmos

KorgGibson ScandinaviaVOXShureSteinway & Sons
14
firmų

Nuolaidos