Katalogas

Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontaktai

Korg - DS-DAC100m

 

Patogaus dizaino , suteikiantis galimybę atkurti aušktos kokybės garsą - DS-DAC-100m 

Maždaug tokio paties dydžio kaip nešiojamas kietasis diskas yra ir DS-DAC100m, kurio shema yra lygiai tokia pati kaip ir aukščiausio lygio modelio DS-DAC-100. Tai tarsi kompaktiškesnė aukštos kokybės garso atkūrimo įrenginio versija sukurianti tokį patį nuostabų garsą kaip ir DS-DAC100.

DS-DAC100m (€ 214.30)

Kompaktiško dizaino AudioGate 3 ir DS-DAC sąjunga sukuria paprastą bet kartu ir išsamų aukštos kokybės garso atkūrimo įrenginį. Realaus laiko DSD konversija užtikrina optimalų orginalaus 2.8224 MHz arba 5.6448 MHz DSD garso atkūrimą. Aukštos kokybės įrangos MR serijos DSD dizainas  yra specialiai sukurtas operacinių sistemų Win/Mac AudioGate 3 ir DS-DAC serijoms.

"AudioGate 3" ir "DS-DAC serijos" --- paprasti aukštos kokybės garso atkūrimo įrenginiai.

Paprasčiausiai prijunkite DS-DAC-100m prie savo kompiuterio naudodami USB kabelį ir štai jūs turite aukštos kokybės garso atkūrimo įrenginį.

Įrengnyje yra AudioGate 3 programinė įranga, kuri groja garso failus iš jūsų kompiuterio sukurdama geriausią garso kokybę, ir DS-DAC-100m kuri konvertuoja garso failus iš AudioGate 3 į analogiškus signalus kuriuos girdite per savo ausines arba garso įrangą. Kalbant apie aukštos kokybės garso atkūrimą iš kompiuterio garso failų tai tiek programinė tiek techninė įranga yra vienodai svarbios ir jeigu bent vienos iš jų trūktų optimali garso kokybė nebūtų pasiekta.

KORG su savo ilga tiek programinės tiek techninės įrangos kūrimo istorija būtent ir turėjo galimybę sukurti šią idealią muzikos atkūrimo aplinką.

Realaus laiko DSD konversija idealiam garsui išgauti

Tiksli realaus laiko DSD analogo konversija yra paslaptis aukštos kokybės garso atkūrimui per ausines ar high-end garso sistemą. Tokie garso failai kaip MP3 ir WAV iš jūsų kompiuterio ( ir netgi CD) gali būti konvertuoti į 5.6448 MHz/DSD realiu laiku ir netgi grojami naudojant AudioGate 3 programinę įrangą. Kadangi perėjimas į aukštos kokybės DSD failus yra nepraktiškas vienai techninei įrangai nes eikvoja milžiniškus kiekius energijos, todėl yra naudojama jūsų kompiuterio energija išgaunant pagrindinę muzikos informaciją prieš ją siunčiant į DAC. DS-DAC-100/100m, garsą skirtą DSD konvertuoja į analogišką signalą kuris idealiai atkuria garsą. Jūs galite net išgirsti naujų detalių jūsų mėgstamoje  CD arba MP3 failų kolekcijoje, kurių seniau negirdėjote.

DSD gyvas 2.8224 MHz ir 5.6448 MHz DSD failų atkūrimas

KORG buvo viena iš pirmūjų garso įrangos kompanijų susikoncentravusi į aukštos kokybės DSD naudą ir naudojusi DSD kaip įrašymo formatą gerai vertinamoms MR studijnėms ir lauko įrašymo sistemoms Dabar, kai didžiausios muzikos platinimo įmonės, pavyzdžiui, Blue Coast Records ir Channel Classic Records pradėjo naudoti DSD formato failus ir pagrindiniai garso įrangos gamintojai taip pat pradėjo leisti USB DAC įrenginius, DSD formatas tapo pripažintas muzikos fanų kaip aukštos kokybės atkūrimo forma. Ši DSD duomenų kokybė visiškai įgyvendinta "DSD paprasto DSD failų atkūrimo" atliekamo per USD DAC įrangą DS-DAC-100/100m. Ši įranga atkuria ne tik 2.8224 MHz DSD failus bet ir didesnės rezoliucijos 5.6448 MHz kurie yra dar labiau panašesni į originalą.

Aukštos kokybės techninė įranga pagaminta, kad išgautų geriausius MR serijos DSD įrašymo priemonių rezultatus.

Duomenys yra perduodami "asinchroniško perdavimo" būdu, kuris nesinchronizuotas su USB bet vistiek išlaikoma aukšta garso atkūrimo kokybė su minimaliais virpesiais.

Maitinimo sekcija buvo atskirta nuo USB siekiant išvengti betkokių trikdžių, ir užtikrinant aukštą garso atkūrimo kokybę.

DA konvertavimo programa naudoja CS4398 mikroschemą pagamintą Cirrus Logic,tą pačią patikimą ir itin aukštos kokybės įrangą, kuri taip pat yra ir MR serijos įrenginiuose. Ji suteikia tokį pat našumą kaip ir MR-1000 ir yra pripažinta kaip standartas profesionalių studijų ar lauko įrašymo priemonių ir išsiskiria savo aukšta kokybe iš kitų tos klasės įrengimų. 

Tokiu būdu DS-DAC-100m buvo sukurtas kreipiant dėmesį į mažiausias detales ir kiekvieną specifinę sistemos dalį.

Stabili, skirta Win/Mac programinei įrangai specialiai sukurta AudioGate 3 ir DS-DAC serija.

Duomenys iš kompiuterio turi būti perduoti į DS-DAC-100m įrenginį su kuo mažesniu jų praradimu. KORG sukūrė paprastą programą Siekiant užtikrinti suderinamumą tarp programinės įrangos ir DAC mes pasinaudojome savo ilgamete patirtimi su DSD ir sukūrėme programą, kuri vykdo stabilias operacijas ir aukštos kokybės garso atkūrimą tiek Windows, tiek Mac operacinėms sistemoms.

< Sistemos konfigūracijos pavyzdžiai > 

< DSD (native) atkūrimas >
PC (AudioGate 3)-(USB)- DS-DAC-100m - Ausinės arba garso įranga
Palaikomi garso įrenginiai: ASIO, CoreAudio (abiems Win/Mac, kai naudojamas KORG USB Audio Device Driver) 

< DSD (PCM konversija) / PCM atkūrimas>
PC (AudioGate 3/Kiti leistuvai*)-(USB)- DS-DAC-100m - Ausinės arba garso įranga
Palaikomi garso įrenginiai: ASIO,WDM, CoreAudio.
* Programa gali būti naudojama ir su kitais muzikos leistuvais.

Kodėl AudioGate sistema skamba geriau?

AudioGate programinė įranga naudoja kompiuterio energiją , kad būtų atlikti skaičiavimai reikalingi D/A konvertacijai, palyginus su lėtesniais išoriniais įrenginiais. Tai leidžią idealiai atkurti ir išlaikyti garso pradinę kokybę.

Korg DSD signalų apdorojimo ir DSD/PCM dvikryptėmis konversijos technologijomis ir dešimties metų patirtimi DSD produkto kūrime garsėja idealiai tiksliu garso atkūrimu be menkiausio trūkumo. 

Kurdami šiuos du produktus ir USB-DAC, Korg gali užtikrinti aukštą garso kokybę net ir pakeistiems failų formatams.

 

Firmos

14
firmų