Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontaktai

KORG PA300 Profesionali aranžavimo klaviatūra

Išgirsk ir patikėk

 

Pa300 yra naujausia KORG PA serijos. kuri pasaulyje yra pirmaujanti lyderė pardavimuose. Ji kompaktiška, nebrangi ir galinga, su didžiule kolekcija aukštos kokybės garsų ir stilių. Naudodami integruotus stilius, jūs lengvai galėsi groti pagal fonogramą ar net kurti savo muziką. Pa300 yra netik smagu groti, bet ir yra puikus instrumentas įvairaus amžiaus žmonėms kurti muziką.

Enhanced RX (Real eXperience) garso varikliukas pateikia realesnį ir įvairiapusiškesnį garsą. (iMassive internal Factory PCM) tokia pat kaip gausiai parduodamo Pa600 Elegantiškas dizainas kompaktiškas plastikinis karkasas kuriame 5” garsiakalbis ,TouchView spalvotas TFT ekranas lengvas meniu ir intuityvus grafikinis išdėstymas su lengva paieškos funkcija lengvai rasite visus muzikos žanrus ar failus 310 gamykliniai stiliai, kiekvienas turi 3 įžangas/pabaigas, 4 variacijas ir 4 intarpus + pauzes, plius 8 (Favorites) ir 3 vartotojo atminties bankus išsaugoti mėgstamiausius stilius. Pastiprintos gitaros funkcija 2, suteikia realias gitaros partijas. Pastiprintas"GM set" standartintiniems MIDI failams, MP3 grotuvas su " Transpose" ir tempo keitimu, galimas populiarių dainų žodžių formatų nuskaitymas įskaitant "graphical" (+G), "Text Viewer" ir "Score". 4 stereo master efektai (125 FX algoritmai) pilnai programuojama "SongBook" duombazė paremta "Stiliais", SMF, karaoke ir MP3 failai su greitu bet kokios dainos nustatymų paleidimu. Vartotojo nustatomi sąrašai, plius filtravimo ir užsakymo funkcijos.

 

 

Pa300 lengvai naudojamas nepakartojamas naujasis profesionalus aranžuotojas pristatantis garso esybę ir funkcionalumą garsiai paplitusios Korg pa serijos už mažą kainą. Kaip jo broliai - pa900 ir pa600, pa300 naudoja RX (Tikrovės pojūtis), kad pateiktu jums tikrovišką garsą, kuris yra labai svarbus aranžavimo klaviatūroms. Su šiuo kompaktišku karkaso dizainu, TFT spalvotu liečiamu ekranu, didele atmintimi, įvairiais stiliais ir galinga garso sistema, KORG pakelia visų pradedančiųjų aranžavimo klaviatūrų standartus toje kainoje. 

 

Garso kokybė aukštumoje.

 

Viskas prasideda nuo graso. KORG  graso kokybė yra pripažinta geresne ir plačiai pasitikima daugumos muzikantų. Pirma savo klasėje, Pa300 suteikia turtingesnį, detalų, išlavintą garsą nei kada nors ankščiau, su muzikos instrumentais beveik iš visų žanrų spindinčiais detalumu pilnumu, aiškiais niuansais ir tikslumu. Daugiau nei 950 garsų yra įdiegta į pa300, įskaitant ir atnaujintą GM "soundset" ir 64 būgnų komplektus. Tai pat klaviatūra turi nepakartojama daugiasluoksnį ir tiksliai suprogramuoto akustinį pianino garsą, , kuris turi stygų ir " damper" pedalo rezonancus. Garsai yra pilnai keičiami ir išsaugomi Naudotojo Vietoje.

 

Pilna efektų komplektacija

 

Žinoma geram garsui reikalingas daugiau nei instrumentas. Daug metų, KORG kuria nepakartojamus studijinės kokybės efektus, kurie tiesiog atima amą. Pa300 turi 4 stereo master procesorius, su 125 efektais įskaitant standartinius kaip ( Reverb,delay,chorus) ir kelis kitus universaliais vadinamus REMS paremtus gitaros garsais, autentiškam akustinės gitaros skambesiui. Kiekvienas takelis turi EQ su žemų, vidurinių ir aukštų dažnių valdymu. Naudotojo sukurtas EQ takelis gali būti išsaugomas nustatymuose. Tai leis adaptuoti bet kokį MIDI failą pagal jūsų skonį. Reikia lengvesnio boso takelio ? Išsaugokite tinkamus EQ nustatymus ir bosas liks nepakitęs.
(4 band parametric EQ) yra pridedamas prie garso išėjimo iš Pa300. Viską galima adaptuoti su šiuo galingu ir muzikaliu EQ , lengvai pritaikyti garsą pagal savo skonį ar pataisyti problematišką situaciją.

 

Stiliai yra profesionalios kokybės

 

Prilygstama aukštos kokybės garsui, Pa300 pristato naujus deluxe stilius, suprogramuotus pasaulyje garsių aranžuotojų; kiekvienas iš jų  prideda unikalių muzikinių akcentų. Rezultatas yra šimtai integruotų stilių suteikiančių nepalyginamą realumą ir detales. Apimanti greitai besiplečiančius muzikos stilius, Pa300 suteikia jums stilius bet kokiai prireikusiai progai. 
Mes pridedame daugiau realizmo jūsų pasirodymams su 4 intarpais/pauzėmis 3 įžangomis ir 3 pabaigomis. Daugiau lankstumo prideda skirtingos perkėlimo lentelės ir nepakartojamas Guitar mode 2, kuris prideda visiškai naują perspektyvą gitarų takeliams. *Jei jums reikia specialaus stiliaus kolekcijos, tiesiog įrašykite ir koreguokite viską vietoje.

 

Kompozicijos funkcijos

 

Automatiškas akompanimentas su turtingu, detaliu foniniu stiliumi, sukurtų profesionalių programuotojų iš viso pasaulio suteiks jums naudingų idėjų jūsų kompozicijoms.  Tiesiog sugrokite akordų seką ir greito įrašymo funkcija jums pateiks foną. Pa300 yra paprastas bet galingas įrankis visiems muzikantams!

 

 

Kompaktiškas, bet galingas

 

Pa300 aranžavimo klaviatūrą yra labai paprasta nešiotis. Tačiau jos išvaizda gali atrodyti maža, tas pats netaikoma jos galiai ir specialiai sukurtai garso sistemai. 2 x 13 W stiprintuvas maitina 2 kolonėles " bass-reflex " dežėje jog sukurtu tikrą ir galingą aplinką.

 

 

Lengva naudotis

 

Su visomis technologijų naujovėmis viduje buvo svarbu jog mes padarytumėme Pa300 lengvai naudojamą ir suprantamą. Tai pat norėjome jog naudotojas patirtu intuityvumą, greitį, muzikalumą ir nuoseklumą. Grafikinė panelė buvo perkurta, ir buvo įdiegtas liečiamo ekrano spalvotas ekranas, intuityviam valdymui.
Yra 2 meniu pasirinkimai, kad muzikantas galėtu greitai kurti muziką. Lengvas ir ekspertas. Lengvasis pasirinkimas rodo tik būtiniausius nustatymus išlaikant tvarkingą ir patogų meniu pradedančiajam. Niekas nesutrukdys jums ir jūsų profesionaliam pasirodymui. Eksperto meniu jūs turite pilną aranžavimo kontrolę. 
Jūsų gyvi pasirodymai įvyks taip kaip jūs norite, ir kai jūs nepamenate kur yra failas, daina ar išsaugotas stilius tiesiog naudokite paieškos nustatymus ir Pa300 tai ras už jus.

 

Aprašas

 

Keyboard

61 keys

Velocity sensitivity is supported

System

Upgradable Operating System

RX (Real eXperience)

Multitasking, Load while play feature

Tone Generator

128 Voices, 128 Oscillators

Filters with Resonance

Three band EQ for each track

Effects

Up to 4 Stereo Digital Multi-Effect block systems

125 Master Effect types

Master 4 band Parametric EQ

Factory:

More than 950, including Stereo Piano and GM2 sound compatibility

64 Drum Kits

Full Sound and Drum Kit editing capability

User:

256 Sounds

128 Drum Kits

Sounds / Drum Kits

Factory:

More than 310 Preload Styles

Full Style editing capability

User:

Up to 1,040 available Style locations including the Favorite/User banks

Structure:

Eight Style tracks, 4 Single Touch Settings, 4 Pads, and one Style Performance per Style

Style Controls:

3 Intros, 4 Variations, 4 Fills, Break, 3 Endings, Auto fill, Synchro Start/Stop, Tap Tempo/Reset, Manual Bass, Bass Inversion, Memory, Accompaniment On/Off, Kick & Snare Designation

Style Others:

Guitar Mode 2, Parallel and Fixed NTT

Styles

Performance / STS

240 Keyboard Performance locations, My Setting special Performance

STS:

Memorize Keyboard tracks - Up to 4 x 1040 Styles, up to 4 x SongBook entries

 

Keyboard Tracks

Four Keyboard tracks (Upper 1, 2, 3, Lower)

Pads

4 Pad tracks + Stop button Full Pad editing capability

Full Pad editing capability

Song Play

Player with select, Start/Stop, Home, Rewind and Fast Forward controls

Jukebox function – Compatible with SMF (format 0 and 1) and MP3 – Lyrics (compatible with CGD), Score

MP3 Player

MP3 Player

Transpose (+6/-5 semitones)

Tempo change (±30%)

Sequencer

Quick Record (Backing Sequence)

Multitrack and Step Record functions - Full-featured sequencer - 16 tracks - Up to 100,000 events

SMF format

SongBook

Fully programmable music database, based on Styles, SMF, Karaoke, MP3 with automatic selection of Style Play and Song Play modes – User-definable custom lists - Filtering options

Search

Style, Song, Performance, SongBook, Sound and Lyrics TXT

Compatibility

"i-Series" models: Styles

“Pa series” model Style, Performance, Sound, Song, SongBook, Pad

General Controls

Master Volume, Real Time-Acc/Seq Balance Volume, Ensemble, Upper Tracks Octave Transpose, Master Transpose, Tempo Lock, Quarter Tone Arabic Scale, User Scale memorized inside Performance/STS, Search, Lyrics, Score, Dial, Tempo, Metronome, Split, Joystick

Control Inputs:

Assignable Pedal/Footswitch (Damper)

Headphone/
Outputs:

Unbalanced Stereo Jack

Connections

MIDI

USB to MIDI using the USB Device port – 8 user definable MIDI Presets

USB

USB-MIDI Interface

Type A (TO DEVICE): 1 (Rear)

Type B (TO HOST): 1 (Rear)

2.0 Hi Speed connections

Mass Storage

USB Memory Stick

Display

Color TouchView™ 5” (480 x 272 dots) TFT display

Amplification:

13 W x 2

Speakers;

10 cm x 2 Double Cone Speakers in Bass Reflex Box

Speaker System

Power Supply:

AC 100-240 V

Power Consumption:

18 Watt

Power

Dimensions
(W x D x H)

1,030 x 378.3 x 127 mm / 40.55 x 14.89 x 5.00 inches (without music stand);

Weight

8.35 kg / 18.41 lbs

Accessories

Quick Guide, Music Stand, External Power Supply Adapter and Power Cable, Accessory DVD (Including Video Manual)

Options

EXP-2 - Expression/Volume Pedal

XVP-10 - Professional Expression/Volume Pedal

DS-1H - Damper Pedal

 

PS-1/PS-3 Switch Pedal

 

Firmos

Steinway & SonsJohannusBoston pianoVOXAkai
14
firmų