Katalogas

Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontaktai

Numark pristato NV kontrolerį didžėjams

Su dvejais 4.3-colių, spalvotais ekranais ,kurie integruoti šiame kompaktiškame karkase, NV visiškai palengvina aparatūros naudojimą Dj'ėjams.. Naudodami NV, atlikėjai sulaukia atsiliepimų iš Serato DJ – iš nuostabios programos  platformos naudojamos skaitmeniniam DJ’ėjavimui. Dar viena naujovė, kurią NV turi tai parsisiunčiami Remix komplektai iš pasaulyje gerai žinomo Toolroom Records,leidžiantis atlikėjams remiksuoti su garsu iš žinomos muzikos studijos.

 

NV šviečiantys atlikimo ekranai suteikia yvairiapusišką Serato DJ realaus laiko vizualizaciją papildyta kartu su virtualiomis sukiojančiomis kaladėmis, efektais (FX), bangų formomis ir daugiau. Palaikantis keturias kalades vienu metu, jo ekranas taipat suteikia navigaciją po biblioteką  ir detalūs garso matuokliai prisikiriami kiekvienai kaladei. Dabar atlikėjai gali reguliuoti pagrindinius elementus nors ir pagrindinis kompiuteris bus užverstas . Betkoks prieš tai reikalingas žvilgsnis į kompiuterį dabar yra nereikalingas, nes viską matysite savo kontroleryje.

 

“NV turi tą ‘x-factor’ ,kurio ieškojo DJ'ėjai,” sako Karl Detken, Numark Marketingo Direktorius. Jis pilnai pakeičia DJ'ėjavimo jausmą, to pasekoje pridėdamas milžinišką funkcijų gausą. Atgarsio elementai yra tučtuojau girdimi, ne trupučio vėliau. Žiūrovai niekuomet nebeklaus ką DJ'ėjai daro savo kabinoje, nei DJ'ėjai nebepanikuos ką daro savo rankomis”

 

Naudodamas jausmo reguojančius valdymus ir pasirodymo jutiklius pristatytus su NS7II, NV pastiprina progresyvų atlikimą. FX, EQ  filter jungikliai yra aktyvūs –reguojantys į sukimą prisilietimą ar net kelis. Dab DJ'ėjai gali atrakinti garsus, kuriuos riboja tik vaizduotė. Visi nauji touch-activated metaliniai jutikliai suteikia " jog, scrub ir scratch" funkcijas tuo tarpu imantrioji scratch technologija stabilizuoja judesio atsaką . Naudotojai gali tikėtis taktiškumo ir patikimumo ,kurio reikia antscenos visą laiką.16 jutimui-jautrių mygtukų suteikia intuityvų valdymą : (pad modes finger drumming, sample slicing, effortless looping, hot cues) bei daugiau. Itin plonas NV bei jo intuityvus valdymas yra tai kas suteikia šiam prietaisui išskirtinumo.

 

“Su integruotais, spalvotais ekranais, Numark NV yra naujovė virtualiame DJ kontrolerių pasaulyje,” pabrėžė Serato CEO AJ Bertenshaw. “Numark pasiekė nepakartojamą susiejimo lygi su Serato DJ ,kuris panaikiną ribą tarp įrangos ir mechanizmo. Mes netveriame savame kailyje kol vartotojai jį galės išbandyti.”

 

Ypatybės:

 • Intelligent Serato DJ controller with dual high-resolution screens
 • 4 decks of Serato DJ software control in a sleek, low-profile design
 • Screens provide 1:1 real-time feedback of Serato DJ so you can focus on the music, not the computer
 • Dedicated hardware controls for critical software functions
 • Touch-activated knobs provide groundbreaking control of filters, EQ, and more
 • Dual 5-inch hyper-responsive metal platters with search and scratch modes
 • Adaptive learning platter technology for optimum response in any environment
 • 16 velocity-sensitive trigger pads with backlit RGB feedback
 • 10 pad modes for hot cues, loops, song slicing, and sample triggering
 • Dedicated 3-way touch-activated filter knob on each channel
 • Dedicated touch-activated control of Serato’s 12 professional iZotope® FX
 • Built-in professional 24-bit USB 2.0 audio interface
 • Zone/booth outputs and balanced XLR outputs for club use
 • Plug and play with Serato DJ (included) - no upgrade purchase required
 • Toolroom Records Remix Packs included (download)

 

 

Apie Numark

Numark (www.numark.com) yra pasaulinė lyderė DJ ir audio įrangoje, ji kuria prduktus, kurie yra neprilygstami funkcijomis ir dizainu. Jau 1971, Numark pristatė daugybę naujovių bei toliau nenustoja stebinti ir lengvinti DJ'ėjų pasirodymų. Numark yra elitinė muzikos firma, kuri priklauso grupei inMusic. 

Firmos

14
firmų