Katalogas

Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontaktai

Alto Professional Live Serijos Mikšeriai

Analoginė dinaminė kompresija, Alesis DSP efektai, USB audio ir platus EQ suteikia pilnas suvedimo galimybes bet kur ir bet kada. Alto Professional, gyvų pasirodymų meistras, pristato savo Live Serijos analoginius mikšerius. Live Serijos mikšerius vienija moderni išvaizda, paprastumas, mažas triukšmo lygis, didelis audio signalo apdorojimas (headroom) DNA™ pirminiai stiprintuvai, platūs EQ, integruota kompresija, Alesis DSP efektai ir USB audio jungtys. Šie nauji, plono dizaino mikšeriai yra keturių funkcijų:

 

·         Live 802: 8-Channel, 2-Bus

·         Live 1202: 12-Channel, 2-Bus

·         Live 1604: 16-Channel, 4-Bus

·         Live 2404: 24-Channel, 4-Bus

 

 

           Suprojektuoti taip jog būtų patogus vartotojui, Live serijos mikšeriai suteikia galimybę visiems pasiekti puikių rezultatų – nuo pradedančiojo iki profesionalo. Kiekvienas XLR mikrofono kanalas turi aukštą headroom ir ultra-low-noise DNA™ stiprintuvus nepakartojamai raiškai ir kokybei pasiekti.  Phantom power leidžia jums naudotis dinaminiais ir kondensatoriniais mikrofonais. Mic kanalai turi analoginę dinamišką kompresiją, kiekvienas su valdymo rankenėle. Visi kanalai turi 3-juostų EQ— 4 bus modeliai turi ir reguliuojamus mid dažnius— dar yra ir 9 juostų graphic EQ, kuris gali būti naudojamas pagrindiniame suvedime ar monitoriuje. Live serijos mikšeriai turi aukštos kokybės Alesis DSP efektus, kurie suteikia papildomos laisvės ir įvairovės. Alesis DSP tai 10 aukštos kokybės efektų; kiekvienas su 10 variacijų, išviso 100 profesionalių efektų.

             Mono kanalai turi XLR įėjimus, subalansuotus ¼-colių įėjimus ir TRS jack. Visi mono kanalai turi low-cut filtrą, gain valdymą, trijų juostų EQ, pan rankenėlę, mute mygtuką ir 60mm feiderį. Stereo kanalai turi insert jack ir subalansuotus ¼- colių įėjimus. O šalia jų dvi send rankenėlės, 4-bus modeliai turi pre/post feiderio jungiklį pirmiems dviems send.

 

 

 

             Sukurti modernios muzikos kūrimui, šie nauji Live serijos mikšeriai turi USB audio in bei out. Ši 24-bit USB audio funkcija suteikia galimybę stereo main ar monitor mix įrašyti į kompiuterį ar paleisti audio failus per nešiojamą kompiuterį ar kitą USB šaltinį su garso valdymu. Live serijos mikšeriai turi USB jack, kuris skirtas įjungti lempoms ar įkrauti telefonams. Efektus galima įjungti ar išjungti naudojant pedalą. LED 12-step matavimas ir lengvai prieinamas ausinių išėjimas su atskiru garso valdymu palengvina suvedimo procesą. 

          “Mūsų Live serijos mikšeriai yra geriausios kokybės, geriausiai skambantys mikšeriai savo klasėje,” pabrėžė Dustin Plumb, Produktų Vadybininkas iš Alto Professional. “Mūsų U.S. inžinierių komanda pasistengė jog pasiektų Alto Professional standartus ir suteiktų vartotojams intuityvią ir lengvai kontroliuojamą suvedimo patirtį. Nuo low-noise, high-headroom DNA mic pirminių stiprintuvų iki dinamiško integruoto kompresoriaus, mūsų nauji Live serijos mikšeriai suteikia vartotojams profesionalią kokybę.

 

Firmos

14
firmų