Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontaktai

DigiTech Pristato JamMan Vocal XT Stompbox Lūperį

 

SALT LAKE Miestas, Juta –HARMAN DigiTech šiandien pristatė JamMan Vocal XT, pirmasis lūper efektų pedalas skirtas vokalui. JamMan Vocal XT naudotis lengviau nei kitais lūperiais, nes jis suteikia vokalistui galimybę kurti harmonijas, ritmiką, tereikia paspausti pedalą. Vokalistas gali jungti savo mikrofoną tiesiai į JamMan Vocal XT ir jo integruotas studio dbx® mic pirminis stiprintuvas su phantom power išlaikys neiškraipytą skambesį ir užtikrints jog viskas skambės aiškiai.

 

 

JamMan Vocal XT  gali įrašyti 10 minučių stereo lūping ir SilentClear™ technologija, kuri išvali lūp atmintį nepradedant atgrojimo. Pedalas taip pat turi funkciją, kuri leidžia vokalistui sujungti kelis JamMan Vocal, Express ar Solo XT’s naudojant pedal-linking funkciją pavadinimu JamSync.

 

 

 


“Mes gavome daug prašymų pagaminti vokalistams lūperį" kalbėjo Tom Cram, Prekybos vadybininkas iš DigiTech. “Naudojant JamSync technologiją prijungti kelis XT serijos lūperius, mes nusprendėme pridėti ir lūperį vokalui prie JamMan šeimos.”

 

 

JamMan Vocal XT yra paprastas, bet kartu ir turi daug funkcijų– vienas jungtukas, trys įrašymai, Dub ir Play LED ir Loop Level rankenėlė suteikia prieigą prie daugybės lūperio funkcijų. Visi loop įrašai, grojimas ir loop užrašymas gali būti naudojamas paspaudus pedalo mygtuką. Trys LED rodo looping ir phrase sampling būseną – raudona įrašymui, žalia grojimui geltona užrašymui. Šis paprastas, bet efektingas lūpinimas yra standartinis visuose JamMan lūperiuose.  JamMan Vocal XT įėjimas leidžia prijungti kelis JamMan Vocal XT kartu.

 

 


JamMan Vocal XT turi maitinimo šaltinį ir yra 4.8 x 3.4 x 2.1 colių dydžio, JamMan Vocal XT lengvai telpa jūsų pedalų išstatyme ir jo metalinė konstrukcija atlaikys visus sunkumus kelyje.

 

 

 

Firmos

EssexTamaVOXKorgAmpeg
14
firmų