Katalogas

Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118
Visi kontaktai

ALTO KICK 15 400W STIPRINTUVAS INSTRUMENTAMS/PA

ID: 212610, Vendor kodas: KICK15XEU
€ 429.97
Pirkti

Prekės prieinamumas

Nėra

Aprašymas

400W Stiprintuvas Instrumentams/PA

4 kanalų mikšeris su stereo įėjimais kiekviename kanale ir XLR jungtis 1-ame kanale.

 

 

 • 400W maksimali galia, 200W pastovumas
 • 38cm ŽD rele, 2,5cm kompresijos garsiakalbis
 • Specialiai-suderintas elektroninis krosoveris suteikia nuostabią dažnių reakciją
 • Dviejų kanalų dizainas teikia tikslią energiją į aukštų ir žemų dažnių kolonėles
 • Integruotas Alesis digital effects procesorius su reverbu, delėjum, chorusu, ir daugiau
 • 256, efektų nustatymai Kiekvienas iš 16 efektų turi 16 variacijų
 • Integruota lankstoma metalinė atrama suteikia kolonėlei puikią monitoriaus padėtį
 • Lygis, efektai, žemi ir aukšti ekvalaizerio nustatymai visuose keturiuose kanaluose
 • Stereo RCA įėjimas prijungti MP3 grotuvą ar kitą audio priemonę
 • Kojinis jungiklis suteikia greitą manevringumą arba efektų praeinamumą.
 • 2,5/10cm ausinių išėjimas su atskiru garso valdymu
 • Sureguliuotas kolonėlės karkasas dėl optimalaus garso skleidimo
 • Dvigubas XLR ir 2,5/10cm Mix išėjimai
 • Įžeminimo išjungiklis

 

 

Daugiau galios, Geresnės Detalės, ir Integruotas Alesis DSP

 

Įsivaizduokite klavišų stiprintuvą, kuris buvo suprojektuotas su tokia pat aistra kaip šiandienos populiariausios gitaros ar boso stiprintuvai. Tai Kick15.
Kick15 atstovauja naują ir galingesnį stiprintuvo dizainą klavišininkams, būgnininkams, ir tiems kuriems reikia asmeninės garso sistemos. Jūs gaunate 400W maksimalios galios dviejų kanalų dizaino su specialiai sureguliuotu elektriniu krosoveriu, integruotu keturių kanalų mikšeriu kartu su Alesis effects. Lygiai taip pat kaip Alto Professional Truesonic kolonėlės, Kick15 yra sustyguotas, ištroškęs darbo aparatas. Visi komponentai suderinti maksimaliam darbui, to pasekoje tai stiprintuvas kuris skamba nuostabiai, yra lengvas, ir turi viską ko jums reikia. 

 

SPYRIS Į KLYNĄ


Kalbant apie galią, Kick15 nejuokauja. Skirtingai nei kiti nuvalkioti stiprintuvų dizainai, kurie yra pastoviai atnaujinami, Kick15 naudoja modernią schemą, kad išgautų 400W maksimalios galios, neįtikėtinai lengvo svorio aparate. Jis buvo suprojektuotas ir surinktas darbui atsidavusių entuziastų, kad suteiktų jums geriausią garso kokybę savo klasėje. Su Kick15, neiššvaistysite nei lašo jo jėgos. Net garsiakalbio karkasas buvo suprojektuotas taip jog tiksliai nukreiptų garsą, laikant wooferį ir tweeterį mažu kampu pakeltu į viršų gaunamas geriausias rezultatas. 

 

DU STIPRINTUVAI GERIAU NEI VIENAS

 

Kick15 yra multifunkcinis. Jo įėjimų ir išėjimų universalumas, integruotas keturių kanalų mikšeris bei efektai leidžia jums naudoti Kick12 kaip klavišų stiprintuvą, būgnų monitorių, elektrinės perkusijos stiprintuvą, ar net kaip garso sistemą nedideliems koncertams. Su tiek daug universalumo, jums reikia stiprintuvo, kuris dirbs patikimai ir skambės nuostabiai diena po dienos. Kick15 yra dviejų kanalų dizaino, duodančio 30cm ŽD wooferiui ir 2,5 AD garsiakalbiui atskirus stiprintuvus. Nei vienas neperkaista, ir nei vienas neapleidžia. Visi dažniai girdimi aiškiai ir švariai.

 

DAŽNIŲ FANATIKAS

 

Bet kas gali surinkti stiprintuvą su betkokiomis detalėmis ir baigti darbą. Čia Alto Professional, mes kuriame aparatūrą, kurią patys norime naudoti ir nenorime betkokio krossoverio dirbančio jūsų stiprintuve. Kick15 turi kruopščiai išrinktą krosoverį, kuris padalina signalus labai tiksliai, ir tikrai nesimaišo. Jokių per didelių aukštų ŽD garsiakalbyje ir jokių žemų dažnių nuokrypių AD garsiakalbyje. Tiesiog švarus ir tikslus garsas kiekvieną koncertą. 

 

INTEGRUOTA ALESIS DSP

 

Patirk profesionalius efektus be klaidų. Kick15 turi 16 autentiškų Alesis efektų tarp jų delėjus, flangeris, chorusas ir daugiafunkciniai aidai. Kiekvienas efektas turi 16 skirtingų variacijų, kurie iš viso sudaro 256 skirtingų nustatymų iš kurių galite rinktis. Kojinis jungiklis leidžia jums įjungti ar išjungti efektų kanalą tučtuojau (kojinis jungiklis nepridedamas) FX lygio kontrolė yra visuose keturiuose kanaluose, kuri leidžia nustatyti norima efektų  kiekį.

Kick15 sukurta Alto Proffesional yra pavyzdys to koks turėtų būti klavišinis stiprintuvas. Galinga jėga, būtinos savybės ir tikslumas - suprojektuoti komponentai susijungia ir suteikia jums stiprintuvą, kuris tiesiog yra geresnis.

 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Išmatavimai

(PlotisxIlgisxAukštis) 48,3cmx37,6cmx54.1cm

Svoris: 19,7 kg

 

Dėmesio! Nurodytos prekės gali skirtis nuo tikrojo produkto. Kad užtikrintumėme kokybišką aptarnavimą, susisiekite su mūsų vadybininkais.

Firmos

99
Firmų