Apie mus 

A&T Trade Music kompanija yra didžiausia muzikinių instrumentų ir šou verslo įrangos platintoja Baltijos šalyse bei bendradarbiauja su nepriklausomomis šalimis.(posovietinėmis teritorijomis). Nuo pat jos įsikūrimo 1990-metais kompanija skyrė milžinišką dėmesį, kad pateiktų naujausius technologinius pasiekimus industrijoje. Jog tai pasiektų pagrindiniais tikslais tapo:

·         Darbas visuose rinkos šakose

·         Bendradarbiavimas su pirmaujančiais gamintojais

·         Maksimalus įsitraukimas rinkos teritorijose

·         Pasaulinės rinkos standartų laikymasis

A&T Trade šiuo metu yra keturios sritys :

·         Muzikiniai instrumentai

·         Studijinė muzikos aparatūra

·         Kino teatro muzikos aparatūra

·         Profesionali apšvietimo aparatūra

A&T Trade platina gerai žinomų kompanijų produkcija kaip Steinway & Sons, Shure, Korg, Ibanez, Fender, Gibson, Epiphone, Vox, Focusrite, Akai Professional, Alto, Alesis, Tama, Zildjan, Martin Audio, D&M Professional, Martin Professional, RME Audio bei daug kitų. Pilną sąrašą sudarytų apie 100 gamintojų.

Kompanija turi filialų Baltijos šalyse ir bendradarbiauja su nepriklausomomis šalimis. Didžiulis platinimo tinklas apima kelis šimtus bendrovių ir aprėpia net 11 laiko juostų. Didžiausia regiono mažmeninė prekyba taikoma "Muztorg" centrinėse srityse Ukrainoje ir Rusijoje. Kompanija "Skaņa.Gaisma.Kino" ("Garsas.Šviesa.Kino teatras") yra atsakinga už visos produkcijos pristatymą, surinkimą, parengimą ir darbuotojų apmokymus. Kompanija įgyvendina įvairaus lygio projektus visoje Rusijos teritorijoje ir jos kaimyninėse šalyse.

Naudojant galingus platinimo resursus, mažmeninėje prekyboje ir įrengime, A&T Trade yra lanksti pokyčiams, rinkos paklausai, kuri dinamiškai plečiasi. Kompanijos asmeninis aptarnavimo požiūris suteikia kvalifikuotą pagalbą vis augančiam klientų sąrašui.

A&T Trade kompanija yra orientuota pateikti aukščiausius standartus pasaulinėje rinkoje. Didelis dėmesys kreipiamas į pardavėjus ir svarbiausius dalykus, taip pat  į specialistų rengimus visuose įmonės padaliniuose. Kasmet A&T Trade bendrovė organizuoja prekybos seminarus ir apmokymus, įskaitant išvykas į tiekėjų gamyklas. Rinkai augant, bendrovė organizuoja vietinius ir tarptautinius seminarus ir remia menininkus, organizuojant šiuolaikinės muzikos koncertus.

Unikali darbo patirtis, profesionalumas ir gebėjimas būti vienu žingsniu priekyje yra tai kas išsaugo A&T Trade lyderio pozicijoje.

 

Firmos

Bose ProfessionalElixirGrassiBossRME
70
firmų
Credit calculator logo
Product group:
Purchase amount:  EUR
Loan term:  month
Down payment :  %
Down payment : 0.00 EUR
Monthly payment: 0.00 EUR
Credit amount 0.00 EUR (incl. loan disbursement commission 0.00 of the rest of the purchase amount), interest rate 0.00, commission for monitoring the fulfillment of obligations 0.00, annual percentage rate (APR) 0.00, total amount to be paid 0.00 EUR.
The calculations made are informative!