Pristatymas ir garantija 

Užsakymas ir pristatymas

 

Po užsakymo Attrademusic parduotuvėje  laukite konsultanto skambučio, kad suderinti prekių pristatymą ir gavimo laiką.

Dėl užsakymų per kurjerį (DPD) reikės mokėti avansu, apmokėti prekių sąskaitas ir siuntimo išlaidas, kai visos prekės sudaro nuo 5 iki 15 eurų. Kaina priklauso nuo jūsų adreso ir prekių svorio arba dydžio.

Prekes galima užsisakyti ir taip pat atsiimti vietoje, mūsų parduotuvėje Rygoje, Aleksandra Čaka gatvėje 118.

 

Garantija ir teisė atsisakyti

 

Attrademusic suteikia gamintojo garantija!

 

Gamintojo garantinis laikotarpis yra skirtingas, jis gali būti iki dešimties metų. Daugiau informacijos apie gamintojo garantinį laikotarpį ieškote produkto aprašyme ar prašykite mums.

 

Visų prekių minimalus garantinis laikotarpis yra dveji metai.

 

Garantija negalioja, jei jūs negalite įrodyti:

- Pirkimo kvito (kvito arba sąskaitos faktūros)

- Gamintojo arba platintojo garantijos kortelės (tuo atveju, kai gamintojas ar platintojas produkto garantiją įtraukia į pristatymą).

 

Garantija netaikoma prekėms kitiems priedams (aksesuarams) baterija (baterijos, akumuliatoriai), priedai, kurie turi išteklius (saugikliai, ausinės, mikrofonai).

 

Gamintojo garantija netaikoma, jei:

- Produktas turi garantijos antspaudo ar serijos numerio pažeidimų arba žalą bandyta taisyti.

- Žala atsirado dėl stichinių nelaimių (potvynių, audrų, žaibų, gaisrų, žemės drebėjimų);

- Naudojimas nestandartinių maitinimo šaltinių, priedų ir atsarginių dalių, taip pat žaliavų, už kurias gamintojas nebuvo patvirtinęs naudoti su nurodytu produktu, ir jei jis sukelia žalą šiam produktui;

- Žala įtampos, telekomunikacijų, kabelinių tinklų saugumo nesilaikymo, kurias gamintojas yra pateikęs, greitų temperatūros pokyčių, taip pat kitų vidaus ir išorės veiksnių (suodžių, dūmų, dulkių, drėgmės);

- Produktą naudojate gamybos ar verslo tikslais (su sąlyga, kad produktas nėra skirtas tokiems tikslams).

Jeigu norite kreiptis dėl garantinio aptarnavimo, atsineškite produktą su patvirtinamu dokumentu Aleksandra Čaka gatvėje 118, įsigyję produktą svetainėje pateikę paraišką per 10 dienų gausite atsakymą.

 

Galite pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ir grąžinti daiktą per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo datos. Siekiant išvengti painiavos, prekės gavimo metu tiesiog įsitikinkite, kad ji atitinka su užsakymu - gamintojas, modelis, spalva, dydis ir kiti parametrai.

Nors Latvijos teisės aktuose numatyta, kad pardavėjas privalo grąžinti pirkimo sumokėtus pinigus per 30 darbo dienų nuo prašymo gavimo atšaukimo, mes grąžinimo paprastai imsimės per 2-7 darbo dienas.

 

Jei norite pasinaudoti grąžinimo taisyklėmis, naudokitės šiomis rekomendacijomis:

 

- Negalima atidaryti garso įrašymo, vaizdo įrašymo arba kompiuterių programinės įrangos paketų;

- Saugokite, o ne sugadinkite originalios produkto pakuotės (užklijuoti plastikiniai indai gali būti atidžiai atidaryti su žirklėmis).

 

Firmos

GHSAkaiSteinway & SonsD'AddarioKRK
70
firmų
Credit calculator logo
Product group:
Purchase amount:  EUR
Loan term:  month
Down payment :  %
Down payment : 0.00 EUR
Monthly payment: 0.00 EUR
Credit amount 0.00 EUR (incl. loan disbursement commission 0.00 of the rest of the purchase amount), interest rate 0.00, commission for monitoring the fulfillment of obligations 0.00, annual percentage rate (APR) 0.00, total amount to be paid 0.00 EUR.
The calculations made are informative!