Other divisions

Pro Audio

Logistics

Salonas

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Ryga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontaktai

Kontaktai

Mūsų komanda

Martins Putnins

General Sales Manager

(+371) 67310040

martins@attrade.lv

Vīgants Murelis

Sales Manager

(+371) 67310040

vigants@attrade.lv

Jānis Zaneribs

Pro-Audio Sales Engineer

(+371) 67631148

proaudio@attrade.lv

Maxim Vahitov

Product Manager

(+371) 67310040

maxim@attrade.lv

Genādijs Grinko

Product Manager

(+371) 67310040

genadijs@attrade.lv

Pauls Kravalis

Product Manager

(+371) 67310040

pauls@attrade.lv

Imants Cirulis

Stage equipment project manager

(+371) 67315601

imants@attrade.lv

Jeyhun Seidbekov

Kompanijos atstovas Azerbaidžane

jeyhun@attrademusic.az

Andrejs Suhomļins

Importo ir eksporto pardavimų vadybininkas

(+371) 29490748

andrejs@attrade.lv

Armands Leja

Store Director

(+371) 67310040

armands@attrade.lv

Edgars Oplucāns

Marketing Manager

(+371) 6763 1148

edgars@attrade.lv

Firmos

Alto ProfessionalGibson ScandinaviaBoston pianoEssexJohannus
15
firmų

Parduotuvė

info@attrade.lv

A-T Trade Music Salons

Aleksandra Čaka 118C, Ryga, LV-1012, Latvija

Rekvizitai

SIA "A-T Trade Music"
PVM registracijos numeris50003129941 BankasBlueOrange Bank KodasCBBRLV22 SąskaitaLV55CBBR1126975300010
SIA "A-T Trade Music"
PVM registracijos numeris 50003129941
Bankas BlueOrange Bank Kodas CBBRLV22
Sąskaita LV55CBBR1126975300010

Pagrindinis biuras

A-T Trade Music biuras

Matīsa Gatvė 65-1, Ryga, LV-1009, Latvija

Tel: +371 6763 1148, Fax: +371 6763 1048

Sandėlis

Edoles iela 5 k.2, Ryga, LV-1055, Latvija